Opublikowany w: Aktualności

Darmowy dowóz akumulatora i wymiana w Łodzi

Darmowy dowóz akumulatora i wymiana w Łodzi

Nasza firma Specpart powstała wiele lat temu i prężnie rozwija swoją działalność na rynku akumulatorów. Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży w formie detalicznej i hurtowej akumulatorów w ponad 70 punktach sprzedaży w całej Polsce.

Specpart akumulatory Łodzi posiadamy najlepsze akumulatory na polskim rynku. Firma Specpart akumulatory Łódź rozwija się na polskim rynku poprzez otwieranie coraz większej ilości punktów. Posiadamy darmowy dowóz akumulatora i wymiana w Łodzi.

W naszych punktach Specpart akumulatory Łódź bezpłatnie testujemy akumulatory dla wszystkich naszych klientów, sprawdzamy ładowanie oraz badamy upływ prądu. Bezpłatnie również wymieniamy akumulatory zakupione w naszych punktach, a także oferujemy darmowy dowóz akumulatora i wymiana w Łódzi. Nasi wyspecjalizowani pracownicy przy wymianie Specpart akumulatory Łódź zajmują się podtrzymaniem prądu w aucie tak aby komputer i inne systemy nie uległy zresetowaniu oraz kodujemy akumulatory Łódź przy autach z akumulatorami AGM lub EFB.

Dowóz akumulatora to usługa, którą oferujemy w mieście Łodzi zupełnie darmowo. Służymy pomocą w dostarczeniu nowego akumulatora bezpośrednio pod wyznaczone miejsce na przykład do domu, pracy lub innego wskazanego przez klienta punktu. Ofertę dedykujemy w szczególności dla klientów, którzy są pozbawieni możliwości osobistego przyjazdu do naszego punktu sprzedaży w Łodzi.

Szczegóły dowozu akumulatora w mieście Łódź:

Oferujemy darmową dostawę akumulatora na terenie miasta Łódź, oraz do 30 km poza terenem miasta, w przeciwieństwie do naszej konkurencji. Nie pobieramy żadnych dodatkowych kosztów, jedynym kosztem jest tylko zakup akumulatora. Najlepszym wyjściem jest kontakt jednym z trzech naszym punktów sprzedaży w Łodzi, w celu umówienia się na konkretny termin, godzinę i miejsce dostawy.

Przede wszystkim posiadamy wykwalifikowanych pracowników którzy fachowo i profesjonalnie wymienią akumulator w skazanym przez klienta miejscu. Przy zakupie akumulatora możesz oddać nam swój stary, a my przekażemy go do partnera specjalizującego się w recyklingu. Dzięki temu uda się ponownie odzyskać materiały które posłużą do produkcji nowych akumulatorów, a niebezpieczne substancje zostaną profesjonalnie zneutralizowane bez szkody na środowisku.

Kontakt

Zapraszamy do naszego najbliższego punktu sprzedaży akumulatory Specpart Łódź

Nasze punkty sprzedaży znajdują się na ul. Aleja Włókniarzy 225, ul. Broniewskiego 2 Paw. 23, ul. Brzezińska 18

Jest możliwość kontaktu z naszym punktem poprzez E-mail :

lodz3@specpart.pl lub kontakt telefoniczny 604 143 411

lodz2@specpart.pl lub kontakt telefoniczny 606 245 617

lodz@specpart.pl lub kontakt telefoniczny 696 738 377

Obecnie posiadamy naszą stronę internetową akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Łódź oraz mapę dojazdu  https://akumulatoryspecpart.pl/punkty-sprzedazy/
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-osobowe/
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-ciezarowe-i-autobusowe/

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Facebook

Tiktok

Instagram

LinkedIn

Youtube

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt