Opublikowany w: Aktualności

Darmowy dowóz akumulatora Kraków

Darmowy dowóz akumulatora Kraków

Nasza firma Specpart powstała wiele lat temu i prężnie rozwija swoją działalność na rynku akumulatorów. Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży w formie detalicznej i hurtowej akumulatorów w ponad 70 punktach sprzedaży w całej Polsce.

Specpart akumulatory Kraków posiadamy najlepsze akumulatory na polskim rynku. Firma Specpart akumulatory Kraków rozwija się na polskim rynku poprzez otwieranie coraz większej ilości punktów. Posiadamy darmowy dowóz akumulatorów w mieście Kraków.

W naszych punktach Specpart akumulatory Kraków bezpłatnie testujemy akumulatory dla wszystkich naszych klientów, sprawdzamy ładowanie oraz badamy upływ prądu. Bezpłatnie również wymieniamy akumulatory zakupione w naszych punktach, a także oferujemy darmowy dowóz akumulatora w mieście Kraków. Nasi wyspecjalizowani pracownicy przy wymianie Specpart akumulatory Kraków zajmują się podtrzymaniem prądu w aucie tak aby komputer i inne systemy nie uległy zresetowaniu oraz kodujemy akumulatory Kraków przy autach z akumulatorami AGM lub EFB.

Dowóz akumulatora to usługa, którą oferujemy w mieście Kraków zupełnie darmowo. Służymy pomocą w dostarczeniu nowego akumulatora bezpośrednio pod wyznaczone miejsce na przykład do domu, pracy lub innego wskazanego przez klienta punktu.  Ofertę dedykujemy w szczególności dla klientów którzy są pozbawieni możliwości osobistego przyjazdu do naszego punktu sprzedaży w Krakowie.

Szczegóły dowozu akumulatora w mieście Kraków:

Oferujemy darmową dostawę na terenie miasta Kraków, oraz do 30 km poza terenem miasta, w przeciwieństwie do naszej konkurencji. Nie pobieramy żadnych dodatkowych kosztów, jedynym kosztem jest tylko zakup akumulatora. Najlepszym wyjściem jest kontakt z naszym punktem sprzedaży w Krakowie w celu umówienia się, na konkretny termin oraz godzinę i miejsce dostawy. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników którzy fachowo i profesjonalnie wymienią akumulator w skazanym przez klienta miejscu. Przy zakupie akumulatora możesz oddać nam swój stary, a my przekażemy go do partnera specjalizującego się w recyklingu. Dzięki temu uda się ponownie odzyskać materiały które posłużą do produkcji nowych akumulatorów, a niebezpieczne substancje zostaną profesjonalnie zneutralizowane bez szkody na środowisku.

Kontakt

Zapraszamy do naszego najbliższego punktu sprzedaży akumulatory Specpart Kraków

Nasz punkt sprzedaży znajduje się na ul. Okulickiego 66

Jest możliwość kontaktu z naszym punktem poprzez E-mail krakow@specpart.pl lub kontakt telefoniczny 532 334 537

Obecnie posiadamy naszą stronę internetową akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Kraków ul. Okulickiego 66
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-osobowe/
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-ciezarowe-i-autobusowe/

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Facebook

Tiktok

Instagram

LinkedIn

Youtube

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt