Opublikowany w: Aktualności

Darmowy dowóz i wymiana akumulatora w Lublinie

Darmowy dowóz i wymiana akumulatora w Lublinie

Nasza firma Specpart powstała wiele lat temu i prężnie rozwija swoją działalność na rynku akumulatorów. Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży w formie detalicznej i hurtowej akumulatorów w ponad 70 punktach sprzedaży w całej Polsce.

Specpart akumulatory Lublin posiadamy najlepsze akumulatory na polskim rynku. Firma Specpart akumulatory Lublin rozwija się na polskim rynku poprzez otwieranie coraz większej ilości punktów. Posiadamy darmowy dowóz i wymiana akumulatora w Lublinie

W naszych punktach Specpart akumulatory Lublin bezpłatnie testujemy akumulatory dla wszystkich naszych klientów, sprawdzamy ładowanie oraz badamy upływ prądu. Bezpłatnie również wymieniamy akumulatory zakupione w naszych punktach, a także oferujemy darmowy dowóz i wymiana akumulatora w Lublinie. Nasi wyspecjalizowani pracownicy przy wymianie Specpart akumulatory Lublin zajmują się podtrzymaniem prądu w aucie tak aby komputer i inne systemy nie uległy zresetowaniu oraz kodujemy akumulatory Lublin przy autach z akumulatorami AGM lub EFB.

Przede wszystkim postanowiliśmy jako pierwsi w regionie wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zaoferować dowóz akumulatora Lublin wraz z montażem akumulatora u klienta. Warto zauważyć że posiadamy już ponad 70 punktów sprzedaży w całej Polsce, mapę wszystkich sklepów znajdziecie tutaj – Punkt Sprzedaży. Dowozy akumulatora realizujemy na terenie miasta Lublin, a także w okolicznych miejscowościach w promieniu 30 km.

Zajmujemy się przede wszystkim, kompleksową obsługa klienta oraz sprzedażą akumulatorów do każdego typu pojazdów. Obecnie nasze punkty sprzedaży akumulatory Lublin Specpart znajdują się w 2 lokalizacjach:

  • ul. Jutrzenki 10/7a
  • ul. Kunickiego 129

Jednocześnie służymy pomocą w dobraniu akumulatora.

Oferujemy:

  • montaż,
  • wymiana z podtrzymaniem prądu,
  • wymiana z dojazdem do klienta

Dojazd z wymianą akumulatora u klienta – akumulator Specpart Lublin

Sklep Specpart – dowóz akumulatora Lublin

Bywają sytuacje, że nasze auto odmówi nam posłuszeństwa. Warto zauważyć że przyczyną może być rozładowany bądź uszkodzony akumulator. W związku z tym niestety, większość kierowców zapomina o istnieniu akumulatora w aucie. Wtedy, problemy które później się pojawiają są dla wielu z Nas są dużym zaskoczeniem. Jednocześnie zdarza się to w pilnych sytuacjach, konkretnie  gdy potrzebujemy wyjechać na wczasy bądź do pracy. Ze względu na takie przypadki, wyszliśmy z pomysłem, aby zaoferować Państwu darmowy dojazd wraz z montażem akumulatora. Bez wątpienia nie musicie martwić się niczym. My zajmujemy się wszystkim. Na miejscu dokonujemy wymiany akumulatora na nowy. Nie musicie zastanawiać się, co zrobić ze starym akumulatorem, ponieważ, My Akumulatory Lublin, zajmiemy się utylizacją Twojego akumulatora.

Kontakt

Zapraszamy do naszego najbliższego punktu sprzedaży akumulatory Specpart Lublin

Nasze punkty sprzedaży znajdują się na ul. Kunickiego 129

Jest możliwość kontaktu z naszym punktem poprzez E-mail :

lublin2@specpart.pl lub kontakt telefoniczny 662 146 479

Obecnie posiadamy naszą stronę internetową akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Lublin oraz mapę dojazdu  https://akumulatoryspecpart.pl/punkty-sprzedazy/
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-osobowe/
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-ciezarowe-i-autobusowe/

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Facebook

Tiktok

Instagram

LinkedIn

Youtube

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt