Opublikowany w: Aktualności

Darmowy dowóz i wymiana akumulatora w Warszawie

Darmowy dowóz i wymiana akumulatora w Warszawie

Nasza firma Specpart powstała wiele lat temu i prężnie rozwija swoją działalność na rynku akumulatorów. Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży w formie detalicznej i hurtowej akumulatorów w ponad 70 punktach sprzedaży w całej Polsce.

Specpart akumulatory Warszawa posiadamy najlepsze akumulatory na polskim rynku. Firma Specpart akumulatory Warszawa rozwija się na polskim rynku poprzez otwieranie coraz większej ilości punktów. Posiadamy darmowy dowóz i wymiana akumulatora w Warszawie

W naszych punktach Specpart akumulatory Warszawa bezpłatnie testujemy akumulatory dla wszystkich naszych klientów, sprawdzamy ładowanie oraz badamy upływ prądu. Bezpłatnie również wymieniamy akumulatory zakupione w naszych punktach, a także oferujemy darmowy dowóz i wymiana akumulatora w Warszawie. Nasi wyspecjalizowani pracownicy przy wymianie Specpart akumulatory Warszawa zajmują się podtrzymaniem prądu w aucie tak aby komputer i inne systemy nie uległy zresetowaniu oraz kodujemy akumulatory Warszawa przy autach z akumulatorami AGM lub EFB.

Przede wszystkim postanowiliśmy jako pierwsi w regionie wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zaoferować dowóz akumulatora Warszawa wraz z montażem akumulatora u klienta. Warto zauważyć że posiadamy już ponad 70 punktów sprzedaży w całej Polsce, mapę wszystkich sklepów znajdziecie tutaj – Punkt Sprzedaży. Dowozy akumulatora realizujemy na terenie miasta Warszawa, a także w okolicznych miejscowościach w promieniu 30 km.

Zajmujemy się przede wszystkim, kompleksową obsługa klienta oraz sprzedażą akumulatorów do każdego typu pojazdów. Obecnie nasze punkty sprzedaży akumulatory Warszawa Specpart znajdują się w 6 lokalizacjach:

  • ul. Radzymińska 129/1
  • ul. Powstańców Śląskich 124/7
  • Aleja Krakowska 153a
  • Aleja KEN 103/U1
  • ul. Górczewska 257A
  • ul. Wspólna 2G/U2

Jednocześnie służymy pomocą w dobraniu akumulatora.

Oferujemy:

  • montaż,
  • wymiana z podtrzymaniem prądu,
  • wymiana z dojazdem do klienta
Dojazd z wymianą akumulatora u klienta realizuje punkt –  Specpart Warszawa Aleja KEN 103/U1

Sklep Specpart – dowóz akumulatora Warszawa

Bywają sytuacje, że nasze auto odmówi nam posłuszeństwa. Warto zauważyć że przyczyną może być rozładowany bądź uszkodzony akumulator. W związku z tym niestety, większość kierowców zapomina o istnieniu akumulatora w aucie. Wtedy, problemy które później się pojawiają są dla wielu z Nas są dużym zaskoczeniem. Jednocześnie zdarza się to w pilnych sytuacjach, konkretnie  gdy potrzebujemy wyjechać na wczasy bądź do pracy. Ze względu na takie przypadki, wyszliśmy z pomysłem, aby zaoferować Państwu darmowy dojazd wraz z montażem akumulatora. Bez wątpienia nie musicie martwić się niczym. My zajmujemy się wszystkim. Na miejscu dokonujemy wymiany akumulatora na nowy. Nie musicie zastanawiać się, co zrobić ze starym akumulatorem, ponieważ, My Akumulatory Warszawa, zajmiemy się utylizacją Twojego akumulatora.

Kontakt

Zapraszamy do naszego najbliższego punktu, który realizuje dowozy akumulatory Specpart Warszawa.

Nasze punkty sprzedaży znajdują się na Aleja KEN 103/U1

Jest możliwość kontaktu z naszym punktem poprzez E-mail :

warszawa6@specpart.pl lub kontakt telefoniczny 668 228 173

Obecnie posiadamy naszą stronę internetową akumulatoryspecpart.pl ,na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Warszawa oraz mapę dojazdu  https://akumulatoryspecpart.pl/punkty-sprzedazy/
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-osobowe/
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-ciezarowe-i-autobusowe/

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Facebook

Tiktok

Instagram

LinkedIn

Youtube

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt