Opublikowany w: Aktualności

Dlaczego akumulator jest tak ważny?

Dlaczego akumulator jest tak ważny?

Akumulatory Polska Sieć Motoryzacyjna „Specpart” Sp. z o. o. prowadzi sprzedaż oraz wyminę akumulatorów wysokiej jakości akumulatorów. Zapewniamy darmową dostawę wymianę akumulatora na miejscu. Nasi wykwalifikowani pracownicy dokonują darmowych wymian akumulatora.  Co więcej oferujemy akumulatory typu przemysłowego m.in. do: wózków inwalidzkich i widłowych, łodzi, kosiarek, a nawet zabawek dla dzieci. Ponadto wśród asortymentu klienci mogą znaleźć prostowniki, kable rozruchowe.

Sprzedaż akumulatorów – Nasza misja

Akumulatory „Specpart” to dynamicznie rozwijana sieć ogólnopolskiej sprzedaży. Jest to także idea stworzenia miejsc przyjaznych Klientowi. Każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb a także pomocną dłoń profesjonalnie wyszkolonego personelu. Co więcej za naprawdę rozsądną cenę.

Akumulatory Specpart oferujemy tanie akumulatory, które można kupić za pośrednictwem naszej strony, a także w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, gdzie czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra pracownicza. Posiadamy w naszych punktach Specpart najtańsze akumulatory.

Dlaczego akumulator jest tak ważny w Naszym samochodzie?

Akumulator rozruchowy jest jednym z najważniejszych źródeł elektrycznych w naszym aucie, bez sprawnie działającego akumulatora jesteśmy unieruchomieni. Dlatego akumulatory Specpart przychodzi Wam z pomocą oferując najlepsze akumulatory.

Kupując w Specpart akumulatory  w naszych punktach sprzedaży masz pewność, że Twoje auto zawsze odpali w każdych warunkach. Niestety, większość kierowców zapomina o istnieniu akumulatora w aucie. Problemy które później się pojawiają są dla wielu z Nas są dużym zaskoczeniem.

W starszych pojazdach pobór energii z akumulatora był niewielki, natomiast modele aut typu Premium wymagają odpowiednich akumulatorów rozruchowych odpornych na duże obciążenie. Duża ilość kierowców pokonuje niewielkie odległości , co sprawia że akumulator jest ciągle niedoładowany i w przyspieszonym tępię skracamy jego żywotność. Ważnym elementem jest również odpowiedni montaż akumulatora. Drgania, przesuwanie się akumulatora podczas jazdy bądź hamowania, mogą sprawić że dojdzie do trwałego uszkodzenia obudowy akumulatora.

Istotnym i najważniejszym elementem jest odpowiedni dobór akumulatora według specyfikacji. Wielu z nas kierowców nie zwraca na to uwagi i dokonuje błędnych wyborów. Każdy wybór odpowiedniego akumulatora powinien zawierać wymogi producenta auta , a także powinna być dostosowana do sposobu eksploatacji samochodu.

Samochody z systemem start – stop wymagają Akumulatory AGM  w których do czynienia mamy z dużą ilością systemów komfortu. Większość tych aut posiada elektryczne wspomaganie, które potrzebuje bardzo dużego poboru prądu. Duża ilość przekaźników sterujących danymi podzespołami sprawia , że pobór prądu w tych autach jest dość duży.

Osobom które nie znają się zbytnio w temacie akumulatorów, Specpart sklep z akumulatorami w  prowadzi bezpłatne wsparcie techniczne dla wszystkich klientów. Dlatego tak bardzo ważnym dla nas elementem jest odpowiedni dobór akumulatora. Akumulatory Specpart sprostają wszystkim wymaganiom. Właściwy akumulator samochodowy dobrej jakości to jeden z elementów składowych, które decydują o niezawodności samochodu. W naszych placówkach mamy najtańsze akumulatory , zawsze dobieramy najlepszy akumulator do Waszych samochodów spośród Naszego bogatego asortymentu. Zasada ta również tyczy się wszystkich Naszych oddziałów.

Nasza strona nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niedokładne zalecenia.

Pamiętaj – zawsze sprawdzaj specyfikację oryginalnego akumulatora.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt
X