specpart dojazd suwałki
Opublikowany w: Aktualności

Dowóz akumulatora Suwałki

Dowóz akumulatora do klienta – Akumulatory Suwałki

Postanowiliśmy jako pierwsi w regionie wyjść na przeciw oczekiwaniom i zaoferować darmowy dowóz wraz z montażem akumulatora u klienta. Posiadamy prawie 50 punktów sprzedaży w całej Polsce, mapę wszystkich sklepów znajdziecie tutaj – Punkt Sprzedaży. Dowozy akumulatora realizujemy na terenie miasta Suwałki, oraz w okolicznych miejscowościach w promieniu 30 km.

Zajmujemy się sprzedażą akumulatorów do każdego typu pojazdów oraz kompleksową obsługą. Nasz punkt sprzedaży akumulatory Suwałki Specpart znajduje się na Wincentego Witosa 11.

Służymy pomocą w dobraniu akumulatora. Oferujemy: montaż, wymiana z podtrzymaniem prądu, wymiana z dojazdem do klienta

Dojazd z wymianą akumulatora u klienta – akumulator Specpart Suwałki Witosa 11

Sklep Specpart – dowóz akumulatora Suwałki

Bywają sytuacje że nasze auto odmówi nam posłuszeństwa. Przyczyną jest rozładowany bądź uszkodzony akumulator. Niestety, większość kierowców zapomina o istnieniu akumulatora w aucie. Problemy które później się pojawiają są dla wielu z Nas są dużym zaskoczeniem. Często zdarza się to w sytuacjach gdy potrzebujemy wyjechać na wczasy bądź pracy.

Wyszliśmy z pomysłem aby zaoferować Państwu darmowy dojazd wraz z montażem akumulatora w takich sytuacjach. Nie musicie martwić się niczym. My zajmujemy się wszystkim. Na miejscu dokonujemy wymiany akumulatora na nowy. Nie musicie zastanawiać się, co zrobić ze starym akumulatorem, gdyż My Akumulatory Suwałki zajmiemy się  i utylizacją Twojego akumulatora.

Chrońmy środowisko i zwracajmy akumulatory.

Nasz punkt sprzedaży Specpart akumulatory Suwałki Witosa 11 jest stworzonym dla wszystkich poszukujących najlepszych akumulatorów w mieście Suwałki. W naszej ofercie sprzedażowej posiadamy nie tylko akumulatory samochodowe, lecz również do aut ciężarowych, quadów, motocyklowych, łodzi elektrycznych, Specpart Akumulatory Suwałki to najlepsze akumulatory w Twoim mieście. Posiadamy w sprzedaży akumulatory Suwałki największych producentów. Posiadamy akumulatory praktycznie do wszystkich rodzajów pojazdów osobowych, ciężarowych i itp.

Osobom które nie mają aż tak dużej wiedzy w temacie akumulatorów, sklepy Specpart są w stanie zapewnić bezpłatne wsparcie techniczne. Bardzo ważny jest odpowiedni dobór akumulatora do posiadanego samochodu, tak aby służył jak najdłużej. Specpart Akumulatory Suwałki sprostają wszystkim wymaganiom tym łatwym i trudnym. Właściwy akumulator samochodowy dobrej jakości to jeden z elementów składowych, które decydują o niezawodności samochodu.  W Naszej placówce mamy najtańsze i najlepsze akumulatory, zawsze dobieramy najlepszy akumulator do Waszych samochodów spośród naszego bogatego asortymentu. Zasada ta tyczy się wszystkich naszych oddziałów.

Oferujemy akumulatory:

 • Akumulatory do samochodów osobowych
  • Akumulatory osobowe klasyczne
  • Akumulatory osobowe AGM Start – Stop
  • Akumulatory osobowe EFB Start – Stop
 • Akumulatory ciężarowe i autobusowe
 • Akumulatory rolnicze
 • Akumulatory do łodzi, kamperów i przyczep
 • Akumulatory trakcyjne, głębokiego rozładowania
 • Akumulatory motocyklowe
  • Akumulatory motocyklowe klasyczne
  • Akumulatory motocyklowe AGM
 • Akumulatory do UPS
 • Akumulatory przemysłowe
 • Akumulatory do alarmów
 • Akumulatory do zabawek, samochodzików
 • Akumulatory do kosiarek

W naszej sprzedaży oprócz akumulatorów mamy inne produkty motoryzacyjne:

akumulatory, oleje, prostowniki,

Oferujemy usługi takie jak wymiana akumulatora i pomiar parametrów elektrycznych samochodu.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży.

Mamy największy wybór akumulatorów:

varta  exide zap jenox  Centra, Bosch, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Moto Powerbanner enerblock fiamm yuasa

Summary
Article Name
Dowóz akumulatora Suwałki
Description
Zajmujemy się sprzedażą akumulatorów do każdego typu pojazdów oraz kompleksową obsługą. Dowóz akumulatora w obrębie 30 km.
Author
Publisher Name
Specpart
Publisher Logo
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt