Opublikowany w: Aktualności

EURO2024 z Rabatem nawet do -15% na Cały Asortyment!

EURO2024 z Rabatem nawet do -15% na Cały Asortyment!

Drodzy Klienci

Rok 2024 przynosi wiele emocji piłkarskich dzięki Mistrzostwom Europy EURO2024, a my w Specpart chcemy uczcić to wyjątkowe wydarzenie razem z Wami! Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną promocję, która potrwa od dziś aż do 14 lipca 2024 roku. Oferujemy rabaty do -15% na cały asortyment w naszym sklepie!

Dlaczego warto skorzystać z naszej promocji?

EURO2024 to czas radości, sportowych emocji i wspólnego kibicowania. Chcemy, abyście w tym czasie mogli również cieszyć się zakupami w atrakcyjnych cenach. Nasza oferta obejmuje wszystkie produkty dostępne w Specpart, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

W Specpart znajdziesz szeroki wybór akumulatorów, części samochodowych oraz akcesoriów, które są niezbędne do utrzymania Twojego pojazdu w doskonałym stanie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego akumulatora, czy też specjalistycznych części, nasze produkty są teraz dostępne w jeszcze lepszych cenach.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja obowiązuje zarówno w naszym sklepie internetowym, jak i w 92 punktach sprzedaży Specpart w całej Polsce. Aby skorzystać z rabatu, wystarczy podczas finalizacji zamówienia wpisać kod rabatowy EURO2024. Jeśli odwiedzisz jeden z naszych punktów stacjonarnych, nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Ci w dokonaniu zakupów z rabatem. Pamiętaj, że kod rabatowy EURO2024 jest kluczem do uzyskania zniżki.

Ciesz się EURO2024 z Specpart!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i skorzystania z tej wyjątkowej oferty. Promocja trwa do 14 lipca 2024 roku, więc nie zwlekaj i już dziś zaopatrz się w najwyższej jakości produkty w obniżonych cenach. Świętuj EURO2024 razem z nami i ciesz się zakupami w Specpart!

Kontakt: akumulatory@specpart.pl

Telefon: +48 22 398 82 51

Adres: 92 punkty sprzedaży Specpart w Polsce

Do zobaczenia w Specpart!

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt