Opublikowany w: Aktualności

Akumulator w Katowicach gdzie kupić?

Gdzie kupić akumulator w Katowicach?

https://goo.gl/maps/BMxgTWNnyweBHRBR9

Akumulator w Katowicach jest najważniejszym elementem naszego pojazdu. Dzięki niemu mamy możliwość uruchomienia silnika, a także wszystkie obecne odbiorniki w aucie działają. Niestety ma ograniczoną żywotność, i po kilku latach użytkowania może być konieczny zakup nowego.

Jak znaleźć odpowiedni model i na co zwrócić uwagę przy zakupie nowego akumulatora w Katowicach?

Konieczność wymiany akumulatora Katowice Specpart często zaskakuje właścicieli samochodów, zazwyczaj w bardzo nieoczekiwanych dla nas chwilach. Najczęściej spotyka nas to przed pracą bądź ewentualnym wyjazdem na wakacje. Aby zapobiec ewentualnym problemom, warto od czasu do czasu sprawdzić ładowanie bądź stan naszego akumulatora Katowice Specpart, nawet jeśli samochód jest sprawny.
Każdy zauważony od normy odchyl powinien nas ostrzec przed ewentualnymi problemami. Oznakami złego dostarczania prądu do naszego akumulatora Katowice Specpart są przygaszające światła w naszym aucie, bądź zaczynające się problemy podczas uruchamiania silnika.

Gdzie najlepiej kupić akumulator?

To pierwsze pytanie, które przychodzi nam do głowy, gdy nasz akumulator przestanie poprawnie funkcjonować i potrzebny jest nowy.
Jednak odpowiedź jest prosta!

Nasza firma Specpart z akumulatorami Katowice posiada dwa punkty sprzedaży w Katowicach, które znajdują się Ul. Ułańska 7, Generała Zygmunta Waltera- Jankego 107.
Nasza firma zajmuje się ciągłą sprzedażą i wymianą akumulatorów Katowice Specpart na naszym lokalnym rynku. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszą ofertą akumulatory Katowice Specpart doszliśmy do wniosku aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą ofertę Katowice Specpart wprowadzając darmowe pomiary stanu akumulatora oraz kontrolę ładowania w pojeździe. Nasze możliwości są bardzo duże zapewniając satysfakcje i wygodę wszystkim naszym klientom.

Przed przyjazdem, najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z naszymi punktami sprzedaży akumulatorów w Katowice Specpart , aby odpowiednio dobrać akumulator w Katowicach Specpart w katalogu , co daje nam 100% pewność że akumulator jest przeznaczony do danego modelu auta jak i dostępności danego akumulatora w naszym magazynie, lub przyjechać do naszych punktów na ul. Ułańska 7, Generała Zygmunta Waltera- Jankego 107, a na miejscu nasi wykwalifikowani sprzedawcy dobiorą odpowiedni akumulator Katowice do waszego pojazdu.

W naszych punktach sprzedaży Specpart akumulatory Katowice znajdującym się na ul. Ułańska 7, Generała Zygmunta Waltera- Jankego 107, dbamy o ciągłe zaopatrzenie w nowe i świeże akumulatory. Starannie dbamy o nasze środowisko, więc przy zakupie nowego akumulatora ,stary akumulator należy zwrócić, w celu utylizacji lub uiścić kaucję 30 zł. Kaucja jest zwracana po zdaniu akumulatora.

Dlaczego nie warto kupować akumulatora w supermarkecie?

Jeśli chodzi o supermarket, często oprócz podstawowego asortymentu można znaleźć tam również akumulatory stojące po wiele lat na półkach . Zazwyczaj stojące tam akumulatory Specpart Katowice są pozostawione bez nadzoru. Niska cena wystawionego akumulatora wiąże się również z niską jakością, zakup może być ryzykowny i może nie wytrzymać nawet 2 lat, a potem trzeba iść do sklepu, aby kupić ponownie nowy. Zagadką jest również data produkcji, czas jak i stopień naładowania pozostawionego akumulatora na półce sklepowej. Dlatego istotną role odgrywają stacjonarne punkty sprzedaży takie jak nasz. Nasi wykwalifikowani sprzedawcy dokonają sprawdzenia stanu obecnego akumulatora jak również kontroli ładowania. We wszystkich naszych punktach sprzedaży, sprzedajemy akumulatory w pełni naładowane, gotowe do bezpośredniego użytku.
Oferujemy szeroki asortyment akumulatorów. Jest to przede wszystkim pełna gama akumulatorów do samochodów osobowych, jak również ciężarowych, maszyn rolniczych, motocykli oraz sprzętu specjalistycznego aż po skutery, kosiarki i zabawki dla dzieci. W naszych placówkach mamy najtańsze akumulatory Specpart Katowice.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Ponadto mamy największy wybór akumulatorów:

varta  exide zap jenox  Centra, Bosch, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Moto Powerbanner enerblock fiamm yuasa

Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej info: https://pl.wikipedia.org/wiki/Katowice

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt