Opublikowany w: Aktualności

Jak dobrać akumulator do samochodu

Jak dobrać akumulator do samochodu

Akumulatory Polska Sieć Motoryzacyjna „Specpart” Sp. z o. o. prowadzi sprzedaż oraz wyminę akumulatorów wysokiej jakości akumulatorów. Zapewniamy darmową dostawę wymianę akumulatora na miejscu. Nasi wykwalifikowani pracownicy dokonują darmowych wymian akumulatora. Co więcej oferujemy akumulatory typu przemysłowego m.in. do: wózków inwalidzkich i widłowych, łodzi, kosiarek, a nawet zabawek dla dzieci. Ponadto wśród asortymentu klienci mogą znaleźć prostowniki, kable rozruchowe.

Sprzedaż akumulatorów – Nasza misja

Akumulatory „Specpart” to dynamicznie rozwijana sieć ogólnopolskiej sprzedaży. Jest to także idea stworzenia miejsc przyjaznych Klientowi. Każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb a także pomocną dłoń profesjonalnie wyszkolonego personelu. Co więcej za naprawdę rozsądną cenę.

Akumulatory Specpart oferujemy tanie akumulatory, które można kupić za pośrednictwem naszej strony, a także w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, gdzie czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra pracownicza. Posiadamy w naszych punktach Specpart najtańsze akumulatory.

Dobór odpowiedniego akumulatora do samochodu jest kluczowy dla zapewnienia niezawodnego działania pojazdu. Powinniśmy kierować się kilkoma krokami w podjęciu decyzji o odpowiednim doborze takim jak: specyfikacja auta, pojemność akumulatora, moc rozruchowa, typ, rozmiar, kształt ,marka, jakość.

Znajdź odpowiedni akumulator! Jak dobrać akumulator do samochodu

Postaramy się w kilku krokach abyś, dobrał optymalny akumulator do swojego pojazdu!

Na co powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę przy zakupie akumulatora?

Główkujesz, na co powinieneś zwrócić uwagę przy zakupie nowego akumulatora? Nie dziwię się. Na naszych drogach pokazują się coraz to nowsze auta typu hybryd, elektrycznych. Jednak to jeszcze akumulatory kwasowo- ołowiowe będą najczęściej stosowane w autach.

Musimy wziąć też szczególnie pod uwagę zapotrzebowanie naszego auta na energie. W tym celu wynaleziono akumulatory specjalnego przeznaczenia takie jak AGM oraz EFB.

Na naszej stronie internetowej akumulatoryspecpart.pl posiadamy katalog doboru akumulatora. Sprawdź i użyj wyszukiwarki!

Zachodzisz w głowę, jaki dokładnie akumulator jest idealny do aut osobowych? Zastanawiasz się również jaki będzie idealny do samochodu diesla, a może dedykowany do marki pojazdu?

W naszej wyszukiwarce online znajdziesz szybko i sprawnie akumulator dedykowany pod twoje auto, obszerna baza pojazdów: osobowych, ciężarowych, motocyklów, skuterów, z pewnością ułatwi Ci wybór. W naszej wyszukiwarce w łatwy sposób dokonasz wyboru wpisując odpowiednie parametry takie jak model auta, rok produkcji, marka, silnik. Nasza wyszukiwarka automatycznie wyszuka dedykowany akumulator do Twego auta.

Wszelkie instrukcje zawarte w wyszukiwarce akumulatorów mają jedynie charakter informacyjny.

Nasza strona nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niedokładne zalecenia.

Pamiętaj – zawsze sprawdzaj specyfikację oryginalnego akumulatora.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt
X