Opublikowany w: Aktualności

Jak zachowuje się akumulator latem

Jak zachowuje się akumulator latem

Akumulatory Polska Sieć Motoryzacyjna „Specpart” Sp. z o. o. prowadzi sprzedaż oraz wyminę akumulatorów wysokiej jakości akumulatorów. Zapewniamy darmową dostawę wymianę akumulatora na miejscu. Nasi wykwalifikowani pracownicy dokonują darmowych wymian akumulatora. Co więcej oferujemy akumulatory typu przemysłowego m.in. do: wózków inwalidzkich i widłowych, łodzi, kosiarek, a nawet zabawek dla dzieci. Ponadto wśród asortymentu klienci mogą znaleźć prostowniki, kable rozruchowe.

Sprzedaż akumulatorów – Nasza misja

Akumulatory „Specpart” to dynamicznie rozwijana sieć ogólnopolskiej sprzedaży. Jest to także idea stworzenia miejsc przyjaznych Klientowi. Każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb a także pomocną dłoń profesjonalnie wyszkolonego personelu. Co więcej za naprawdę rozsądną cenę.

Akumulatory Specpart oferujemy tanie akumulatory, które można kupić za pośrednictwem naszej strony, a także w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, gdzie czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra pracownicza. Posiadamy w naszych punktach Specpart najtańsze akumulatory.

Akumulator samochodowy latem może zachowywać się różnie w zależności od typu akumulatora, jego stanu oraz warunków środowiskowych. Oto kilka aspektów, które warto wziąć pod uwagę:

Jak zachowuje się akumulator latem?

 1. Podwyższona temperatura:
  • Wysokie temperatury mogą przyspieszać procesy chemiczne wewnątrz akumulatora, co z jednej strony może poprawić jego wydajność, ale z drugiej strony może prowadzić do przyspieszonego zużycia.
 2. Przyspieszone parowanie elektrolitu:
  • W akumulatorach kwasowo-ołowiowych (w tym AGM i EFB) wysoka temperatura może powodować przyspieszone parowanie elektrolitu. W tradycyjnych akumulatorach może to wymagać uzupełniania poziomu elektrolitu, podczas gdy w szczelnych akumulatorach AGM i EFB ryzyko to jest minimalne, ale nadal istnieje.
 3. Samorozładowanie:
  • Akumulatory mają tendencję do szybszego samorozładowywania się w wysokich temperaturach. Latem wskaźnik samorozładowania może wzrosnąć, co oznacza, że akumulator może szybciej tracić swoją energię, nawet gdy nie jest używany.
 4. Korozja i degradacja:
  • Wysoka temperatura może przyspieszać korozję płyt ołowiowych oraz inne procesy degradacyjne, co może skrócić żywotność akumulatora.
 5. Szybsze ładowanie:
  • Wysokie temperatury mogą zwiększyć efektywność procesu ładowania. Jednak nadmierne ładowanie w takich warunkach może prowadzić do przegrzewania i potencjalnych uszkodzeń.

Latem akumulator samochodowy może być narażony na różne problemy związane z wysoką temperaturą, takie jak przyspieszone parowanie elektrolitu, korozja, przegrzewanie i przyspieszone starzenie się. Dbanie o odpowiednie warunki pracy, regularne ładowanie i konserwacja mogą pomóc w utrzymaniu jego wydajności i przedłużeniu żywotności.

Starannie dbamy o nasze środowisko, więc przy zakupie nowego akumulatora ,stary akumulator należy zwrócić, w celu utylizacji lub uiścić kaucję 30 zł. Kaucja jest zwracana po zdaniu akumulatora.

Akumulatory Koszalin zapraszamy przede wszystkim, do kontaktu z naszymi punktami sprzedaży. Posiadamy specjalne oferty sprzedaży akumulatorów w Koszalinie przygotowane dla Państwa. Zaufało nam już tysiące klientów, o czym świadczą nasze pozytywne opinie, za które bardzo serdecznie dziękujemy. Staramy się szybko i bezproblemowo na miejscu darmowo wymienić akumulator. Oferujemy Państwu również duży parking dla samochodów, który znajduje się przed siedzibą naszej firmy.

Pracujemy od poniedziałku do piątku: w godzinach 9-17, w soboty: 9-14. Podaruj swemu autu nowy, tani akumulator. 

Kontakt

Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży akumulatory:

Akumulatory Specpart Koszalin ul. Młyńska 48, tel. 538 139 333

Obecnie posiadamy naszą stronę internetową akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Koszalin

https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-osobowe/
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-ciezarowe-i-autobusowe/

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt
X