Jaki akumulator kupić? akumulatory Tab Specpart
Opublikowany w: Aktualności

Jaki akumulator kupić?

Jaki akumulator kupić?

Jaki akumulator kupić? – to pytanie zadaje sobie wiele osób przed planowany długim wyjazdem wakacyjnym. Czy to podróż w góry, czy nad morze, nasz samochód musi działać niezawodnie. Nie tylko mrozy są szkodliwe dla akumulatora – może się okazać że w trakcie fali upałów nasz stary akumulator odmówi posłuszeństwa.

Jak się przed tym zabezpieczyć? Przedstawiamy wysokiej jakości akumulatory firmy Tab.

Jaki akumulator kupić? – Akumulatory TAB

Akumulator TAB Piotrków Trybunalski to jeden z najważniejszych elementów samochodu.  Każdy znajdujący się w naszej ofercie Akumulator TAB Piotrków Trybunalski odznacza się znakomitymi parametrami technicznymi oraz stosowną wysoką gwarancją jakości. Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że akumulatory samochodowe muszą odznaczać się najwyższą niezawodnością. Wychodzimy bowiem z założenia, że akumulator to zbyt poważna inwestycja i nie ma w niej miejsca na pomyłki. Nasz punkt sprzedaży Specpart Akumulatory Tab Piotrków Trybunalski znajduje się przy ul. Narutowicza 108

Firma TAB, która jest producentem akumulatorów TAB oraz Topla, to słoweńska spółka akcyjna z ponad 35-letnim doświadczeniem w produkcji baterii kwasowo – ołowiowych, zatrudniająca 350 pracowników i dokonująca ponad 40 mln euro rocznego obrotu. W czerwcu 2019 r. Akumulator TAB Piotrków Trybunalski został oficjalnym dostawcą akumulatorów OEM do samochodów osobowych dla Grupy Volkswagen. Akumulatory TAB Piotrków Trybunalski to najwyższej jakości, dedykowane do pojazdów z dużym zapotrzebowaniem na energię. Z powodu bardzo niskiego zużycia wody i szczelnej konstrukcji wieczka nie jest wymagana (ale możliwa) obsługa. Idealny do samochodów z dużą ilością elektrycznego wyposażenia.

Jaki akumulator kupić? – Akumulator Tab Magic

Specpart TAB Magic Piotrków Trybunalski jest akumulatorem który wykorzystuje najnowsze nowinki technologiczne przy produkcji akumulatora CA/CA co sprawia że akumulator TAB Piotrków Trybunalski jest niezawodny w zimowych warunkach zapewniając dużą wydajność rozruchu i niezawodną moc. Dedykowany jest on do aut z dużym zapotrzebowaniem energii, posiadających wiele systemów komfortu. Pokrywa akumulatora została specjalnie zaprojektowana, by chronić przed wyciekami i być pełni bezpieczną czyni to wszystko że Akumulator Specpart TAB Magic Piotrków Trybunalski jest akumulatorem bezobsługowym. Dodatkowym atutem tego akumulatora jest zwiększona ilość płyt, która zapewnia o 30% lepsze zdolności rozruchowe. Zastosowana również technologia kratki cięto-ciągnionej odpowiada za lepszą odporność na korozję i dłuższą żywotność. Wskaźnik poziomu (magiczne oko) daje możliwość kontrolowania stanu akumulatora w dowolnym czasie. Anty wybuchowe zabezpieczenie uniemożliwia dostanie się ognia do środka akumulatora.

Jaki akumulator kupić? – Akumulatory Tab Polar

Akumulator Specpart TAB Polar Piotrków Trybunalski jak sama nazwa już nam podpowiada jest wzmocnionym akumulatorem przy skrajnie niskich jak i wysokich temperaturach. Zapewnia mam większą wydajność rozruch i niezawodną moc.  TAB Polar to akumulator który został wyprodukowany w technologii Ca/Ca z rozciągniętego metalu.

Jaki akumulator kupić? – Akumulatory TAB Piotrków Trybunalski  – możliwość zakupienia na terenie Piotrkowa Trybunalskiego

Wiemy jak ważnym elementem całej układanki jest akumulator Tab Piotrków Trybunalski, bez którego nie będziemy wstanie odpalić swego auta. Wiemy również, że klienci potrzebują kompletnej obsługi. Montujemy akumulatory do wszystkich modeli aut osobowych, dostawczych czy ciężarowych. Również w naszym stacjonarnym punkcie sprzedaży Specpart Akumulator TAB Piotrków Trybunalski znajdującym się przy ul. Narutowicza 108 oferujemy darmowe pomiary lądowania alternatora i sprawdzamy stan obecnej baterii. Nie musicie się również przejmować starą baterią zutylizujemy ją za Państwa. Nasz punkt sprzedaży Specpart Akumulatory Tab Piotrków Trybunalski znajdujący się przy ul. Narutowicza 108 jest do Państwa dyspozycji od godziny 9 do 17 w soboty od 9 do 14. Jesteśmy również dostępni w  mediach społecznościowych: Google +, Facebook. Gdzie czekają na was różne oferty i promocje.

Oferujemy akumulatory:

 • do samochodów osobowych
  • klasyczne
  • AGM Start – Stop
  • EFB Start – Stop
 • ciężarowe i autobusowe
 • rolnicze
 • do łodzi, kamperów i przyczep
 • trakcyjne, głębokiego rozładowania
 • motocyklowe
  • klasyczne
  • AGM
 • do UPS
 • przemysłowe
 • do alarmów
 • do zabawek, samochodzików
 • Ado kosiarek

W naszej sprzedaży oprócz akumulatorów mamy inne produkty motoryzacyjne:

akumulatory, oleje, prostowniki,

Oferujemy usługi takie jak wymiana akumulatora i pomiar parametrów elektrycznych samochodu.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży.

Mamy największy wybór akumulatorów:

varta  exide zap jenox  Centra, Bosch, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Moto Powerbanner enerblock fiamm yuasa

Summary
Article Name
Jaki akumulator kupić?
Description
Jaki akumulator kupić? - to pytanie zadaje sobie wiele osób przed planowany długim wyjazdem wakacyjnym. Samochód musi działać niezawodnie.
Author
Publisher Name
Specpart
Publisher Logo
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt