Opublikowany w: Aktualności

Powstańców Śląskich Akumulatory Warszawa Bemowo – lokalny sklep z akumulatorami

Akumulatory Specpart Warszawa Bemowo Powstańców Śląskich 124/7

Zapraszamy do naszego lokalnego punktu sprzedaży Akumulatory Warszawa Bemowo. Sklep sprzedaży Akumulatory Bemowo Powstańców Śląskich jest już naszym 5 punktem w nieście Warszawa. Zapraszamy wszystkich klientów do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży gdzie na miejscu służymy fachowym doradztwem oraz gdzie kupicie najtańsze Akumulatory Warszawa Bemowo Powstańców Śląskich.

Akumulatory Warszawa – oferta

W naszym punkcie sprzedaży posiadamy szeroki asortyment akumulatorów znanych i cienionych producentów na rynku światowym takich jak

Centra, Varta, Exide, NeoForce, Grom, X-Pro, Global.

W naszym punkcie sprzedaży Akumulatory Warszawa Bemowo Powstańców Śląskich znajdziecie rónież akumulatory budżetowe mniej znanych producentów.

 Prowadzimy również sprzedaż akumulatorów:

  • do samochodów osobowych i ciężarowych,
  • do motocykli,
  • do zabawek.

W naszej ofercie znajdują się akumulatory które służą trudniejszych warunkach i posiadają zaawansowaną technologie:

Akumulatory:

–  do maszyn budowlanych i sprzętu rolniczego,

–  głębokiego rozładowania,

– do łodzi, przyczep i kamperów,

– do maszyn czyszczących, platform i podnośników koszowych,

–  żelowe i AGM,

–  zasilające do alarmów i kas fiskalnych,

–  trakcyjne,

–  do wózków inwalidzkich.

Gdy nasze auto odmówi posłuszeństwa. Nie ma co panikować. Dzięki nam uruchomisz go. W naszym punkcie sprzedaży Akumulatory Warszawa Bemowo Powstańców Śląskich posiadamy w ofercie również:

  • prostowniki, ładowarki,
  • przewody rozruchowe

Akumulatory Warszawa | Diagnoza akumulatora

Często w naszym fachu spotykamy akumulatory rozładowane. Przyczyn rozładowania akumulatora jest naprawdę dużo, ale większość z nich można wyeliminować. Podstawowym działaniem jest kontrola stanu akumulatora oraz instalacji elektrycznej pojazdu. W każdym z naszych punktów na terenie Warszawy świadczymy taką usługę bezpłatnie, gdzie w trakcie badania sprawdzamy napięcie ładowania, poziom poboru prądu oraz sprawność rozrusznika.

Akumulatory Warszawa Powstańców Śląskich | Wymiana i utylizacja

W naszych wszystkich punktach sprzedaży oferujemy darmową wymianę akumulatora.

Starannie dbamy o nasze środowisko, więc przy zakupie nowego akumulatora ,stary akumulator należy zwrócić, w celu utylizacji lub uiścić kaucję 30 zł. Kaucja jest zwracana po zdaniu akumulatora.

Akumulatory Warszawa Bemowo Kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail z naszym punktem sprzedaży Akumulatory Warszawa Bemowo gdy tylko będziesz miał jakieś wątpliwości jaki akumulator będzie odpowiedni do twego urządzenia lub pojazdu. Zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu.

AKUMULATORY WARSZAWA BEMOWO

Specpart

  1. Powstańców Śląskich 124/7

Warszawa, 01-466

telefon 604 778 876

warszawa2@specpart.pl

Sklep Specpart z akumulatorami Warszawa Bemowo

Posiadamy najlepszy sklep z akumulatorami w Warszawie na ul. Powstańców Śląskich 124/7. W naszym punkcie sprzedaży posiadamy szeroki asortyment akumulatorów znanych i cienionych producentów na rynku światowym takich jak

Centra, Varta, Exide, NeoForce, Grom, X-Pro, Global.

Znajdziesz u nas tylko i wyłącznie nowe produkty, wyróżniające się świetnymi parametrami rozruchowymi i żywotnymi, dlatego jesteśmy świadomi że proponujemy klientom najlepsze akumulatory dostępne na rynku. Nabędziesz u nas akumulatory do samochodów osobowych, jak również ciężarowych, maszyn rolniczych, motocykli oraz sprzętu specjalistycznego aż po skutery, kosiarki i zabawki dla dzieci. Pełna oferta sprzedażowa jest również dostępna na naszej stornie internetowej akumulatoryspecpart.pl

Nasza firma Specpart z akumulatorami Warszawa Bemowo posiada już 60 punktów sprzedaży w całej Polsce. W samej Warszawie posiadamy 5 punktów  w dzielnicy Bemowo, Ursynów, Włochy, Targówek.

Nasza firma zajmuje się ciągłą sprzedażą i wymianą akumulatorów  na naszym lokalnym rynku. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszą ofertą doszliśmy do wniosku aby jeszcze bardziej ją uatrakcyjnić wprowadzając darmowe pomiary stanu akumulatora oraz kontrolę ładowania w pojeździe. Nasze możliwości są bardzo duże zapewniając satysfakcje i wygodę wszystkim naszym klientom.

W ofercie mamy również prostowniki, testery akumulatorów, przewody rozruchowe oraz, ładowarki do akumulatorów, przetwornice napięcia. Na wszystkie produkty zapewniamy możliwie najdłuższy okres gwarancji, ponieważ jesteśmy pewni ich jakości. W każdym momencie możesz skontaktować się z naszym punktem sprzedaży, gdzie czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej info: https://pl.wikipedia.org/wiki/Grudzi%C4%85dz

Summary
Article Name
Powstańców Śląskich Akumulatory Warszawa Bemowo – lokalny sklep z akumulatorami
Description
Akumulatory Warszawa ul. Powstańców Śląskich 124/7 - Specpart zajmuje się sprzedażą  i wymianą akumulatorów w Warszawie i innych miastach Polski.
Author
Publisher Name
Specpart
Publisher Logo