Akmulatory Warszawa Targówek
Opublikowany w: Aktualności

Radzymińska Akumulatory Warszawa Targówek – lokalny sklep z akumulatorami

Akumulatory Specpart Warszawa Targówek Radzymińska 129/1

Zapraszamy do naszego lokalnego punktu sprzedaży Akumulatory Warszawa Targówek. Sklep sprzedaży Akumulatory Targówek Radzymińska jest już naszym 5 punktem w nieście Warszawa. Zapraszamy wszystkich klientów do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży gdzie na miejscu służymy fachowym doradztwem oraz gdzie kupicie najtańsze Akumulatory Warszawa Targówek Radzymińska.

Akumulatory Warszawa – oferta

W naszym punkcie sprzedaży posiadamy szeroki asortyment akumulatorów znanych i cienionych producentów na rynku światowym takich jak

Centra, Varta, Exide, NeoForce, Grom, X-Pro, Global.

W naszym punkcie sprzedaży Akumulatory Warszawa Targówek Radzymińska znajdziecie również akumulatory budżetowe mniej znanych producentów.

 Prowadzimy również sprzedaż:

  • akumulatorów do samochodów osobowych i ciężarowych,
  • akumulatorów do motocykli,
  • akumulatorów do zabawek.

W naszej ofercie znajdują się akumulatory które służą trudniejszych warunkach i posiadają zaawansowaną technologie:

Akumulatory:

– do maszyn budowlanych i sprzętu rolniczego,

– głębokiego rozładowania,

– do łodzi, przyczep i kamperów,

– do maszyn czyszczących, platform i podnośników koszowych,

– żelowe i AGM,

–  zasilające do alarmów i kas fiskalnych,

–  trakcyjne,

– do wózków inwalidzkich.

Gdy nasze auto odmówi posłuszeństwa. Nie ma co panikować. Dzięki nam uruchomisz go. W naszym punkcie sprzedaży Akumulatory Warszawa Targówek Radzymińska posiadamy w ofercie również:

  • prostowniki, ładowarki,
  • przewody rozruchowe,

Akumulatory Warszawa | Diagnoza akumulatora

Często w naszym fachu spotykamy akumulatory rozładowane. Przyczyn rozładowania akumulatora jest naprawdę dużo, ale większość z nich można wyeliminować. Podstawowym działaniem jest kontrola stanu akumulatora oraz instalacji elektrycznej pojazdu. W każdym z naszych punktów na terenie Warszawy świadczymy taką usługę bezpłatnie, gdzie w trakcie badania sprawdzamy napięcie ładowania, poziom poboru prądu oraz sprawność rozrusznika.

Akumulatory Warszawa Targówek Radzymińska | Wymiana i utylizacja

W naszych wszystkich punktach sprzedaży oferujemy darmową wymianę akumulatora.

Starannie dbamy o nasze środowisko, więc przy zakupie nowego akumulatora ,stary akumulator należy zwrócić, w celu utylizacji lub uiścić kaucję 30 zł. Kaucja jest zwracana po zdaniu akumulatora.

Akumulatory Warszawa Targówek Kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail z naszym punktem sprzedaży Akumulatory Warszawa Targówek, gdy tylko będziesz miał jakieś wątpliwości jaki akumulator będzie odpowiedni do twego urządzenia lub pojazdu. Zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu, który czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00, sobota 9:00- 14:00

AKUMULATORY WARSZAWA TARGÓWEK

Specpart

  1. Radzymińska 129/1

Warszawa, 03-560

telefon 600 294 207

warszawa@specpart.pl

Sklep Specpart z akumulatorami Warszawa Targówek

Posiadamy najlepszy sklep z akumulatorami w Warszawie na ul. Radzymińskiej 129/1. W naszym punkcie sprzedaży posiadamy szeroki asortyment akumulatorów znanych i cienionych producentów na rynku światowym takich jak

Centra, Varta, Exide, NeoForce, Grom, X-Pro, Global.

Znajdziesz u nas tylko i wyłącznie nowe produkty, wyróżniające się świetnymi parametrami rozruchowymi i żywotnymi, dlatego jesteśmy świadomi że proponujemy klientom najlepsze akumulatory dostępne na rynku. Nabędziesz u nas akumulatory do samochodów osobowych, jak również ciężarowych, maszyn rolniczych, motocykli oraz sprzętu specjalistycznego aż po skutery, kosiarki i zabawki dla dzieci. Pełna oferta sprzedażowa jest również dostępna na naszej stornie internetowej akumulatoryspecpart.pl

Nasza firma Specpart z akumulatorami Targówek Radzymińska posiada już 60 punktów sprzedaży w całej Polsce. W samej Warszawie posiadamy 5 punktów  w dzielnicy 2x Bemowo, Ursynów, Włochy, Targówek.

Nasza firma zajmuje się ciągłą sprzedażą i wymianą akumulatorów  na naszym lokalnym rynku. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem naszą ofertą doszliśmy do wniosku aby jeszcze bardziej ją uatrakcyjnić wprowadzając darmowe pomiary stanu akumulatora oraz kontrolę ładowania w pojeździe. Nasze możliwości są bardzo duże zapewniając satysfakcje i wygodę wszystkim naszym klientom.

W ofercie mamy również prostowniki, testery akumulatorów, przewody rozruchowe oraz, ładowarki do akumulatorów, przetwornice napięcia. Na wszystkie produkty zapewniamy możliwie najdłuższy okres gwarancji, ponieważ jesteśmy pewni ich jakości. W każdym momencie możesz skontaktować się z naszym punktem sprzedaży, gdzie czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej info: https://pl.wikipedia.org/wiki/Grudzi%C4%85dz

Summary
Article Name
Radzymińska Akumulatory Warszawa Targówek – lokalny sklep z akumulatorami
Description
Akumulatory Warszawa ul. Radzymińska 129/1 - Specpart zajmuje się sprzedażą  i wymianą akumulatorów w Warszawie i innych miastach Polski.
Author
Publisher Name
Specpart
Publisher Logo