Opublikowany w: Aktualności

Specpart akumulatory Bydgoszcz

Specpart akumulatory Bydgoszcz

Jak dbać o akumulator latem.

Nasza firma Specpart powstała wiele lat temu i prężnie rozwija swoją działalność na rynku akumulatorów. Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży w formie detalicznej i hurtowej akumulatorów w ponad 70 punktach sprzedaży w całej Polsce.

Specpart akumulatory Bydgoszcz posiadamy najlepsze akumulatory na polskim rynku. Firma Specpart akumulatory Bydgoszcz rozwija się na polskim rynku poprzez otwieranie coraz większej ilości punktów.

W naszych punktach Specpart akumulatory Bydgoszcz bezpłatnie testujemy akumulatory dla wszystkich naszych klientów, sprawdzamy ładowanie oraz badamy upływ prądu. Bezpłatnie również wymieniamy akumulatory zakupione w naszych punktach. Nasi wyspecjalizowani pracownicy przy wymianie Specpart akumulatory Bydgoszcz zajmują się podtrzymaniem prądu w aucie tak aby komputer i inne systemy nie uległy zresetowaniu oraz kodujemy akumulatory Bydgoszcz przy autach z akumulatorami AGM lub EFB.

Dbając o akumulator latem, można zadbać o jego wydajność, żywotność i zapobiec potencjalnym problemom. Oto kilka wskazówek:

  1. Regularne sprawdzanie poziomu elektrolitu: Jeśli masz akumulator kwasowo-ołowiowy, regularnie sprawdzaj poziom elektrolitu w ogniwach. Upewnij się, że poziom elektrolitu jest odpowiedni, uzupełniając wodę destylowaną, jeśli jest to konieczne. Pamiętaj, aby robić to tylko w miejscach dobrze wentylowanych i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.
  2. Zabezpiecz akumulator przed nadmiernym nagrzewaniem: W upalne dni unikaj pozostawiania akumulatora w bezpośrednim słońcu. Nadmierna ekspozycja na wysokie temperatury może skrócić żywotność akumulatora i zmniejszyć jego wydajność.
  3. Regularne ładowanie: Regularne ładowanie akumulatora jest ważne, aby utrzymać jego poziom naładowania i zapobiec głębokiemu rozładowaniu, co może negatywnie wpłynąć na jego żywotność. Jeśli pojazd jest rzadko używany, rozważ stosowanie inteligentnego ładowania, aby utrzymać akumulator w dobrym stanie.
  4. Ochrona przed wibracjami: Wibracje mogą uszkodzić akumulator, dlatego należy upewnić się, że jest on odpowiednio zamocowany w pojeździe i zabezpieczony przed nadmiernymi wstrząsami podczas jazdy.
  5. Regularne czyszczenie i konserwacja: Regularnie usuwaj złącza i terminale akumulatora z osadów, korozji i brudu. Użyj szczotki metalowej lub papieru ściernego, aby oczyścić powierzchnię terminali. Możesz także zastosować specjalny spray do konserwacji akumulatorów, aby zapobiec korozji.
  6. Unikanie głębokiego rozładowania: Staraj się unikać głębokiego rozładowania akumulatora, ponieważ może to zwiększyć ryzyko uszkodzenia. Jeśli to możliwe, nałóż na akumulator kontroler napięcia głębokiego rozładowania, który automatycznie odłączy akumulator, gdy jego napięcie spadnie poniżej pewnego poziomu.

Przestrzeganie tych wskazówek pomoże Ci utrzymać akumulator w dobrym stanie i wydłuży jego żywotność, co zapewni niezawodność pojazdu latem i w innych porach roku.

Kontakt

Zapraszamy do naszego najbliższego punktu sprzedaży akumulatory Specpart Bydgoszcz

Nasz punkt sprzedaży znajduje się na ul. Glinki 33A

Jest możliwość kontaktu z naszym punktem poprzez E-mail bydgoszcz@specpart.pl lub kontakt telefoniczny 728 590 629

Obecnie posiadamy naszą stronę internetową akumulatoryspecpart.pl na której znajdą państwo najświeższe informacje o promocji na akumulator Bydgoszcz ul. Glinki 33A
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-osobowe/
https://akumulatoryspecpart.pl/product-category/akumulatory/akumulatory-ciezarowe-i-autobusowe/

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Facebook

Tiktok

Instagram

LinkedIn

Youtube

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt