Promocja dla pierwszy stu klientów na zakup akumulatora lub zapachu eikosha za 1zł
Opublikowany w: Aktualności

Wielka Promocja na Akumulatory w Warszawie i Białymstoku.

Wielka Promocja na Akumulatory w Warszawie i Białymstoku.

Z radością informujemy o wyjątkowej promocji w naszych nowych punktach sprzedaży w Warszawie (Modlińska i Wesoła) oraz w Białymstoku! Warto zauważyć, że specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Z pewnością nie możecie jej przegapić. Dowiedzcie się więcej o szczegółach i korzyściach płynących z naszej najnowszej akcji promocyjnej.

Co oferujemy?

Wielka Promocja na Akumulatory w Warszawie i Białymstoku

Pierwszych 100 klientów w każdym z naszych nowych punktów otrzyma 15% rabatu na wszystkie akumulatory lub zapach Eikosha za 1zł ! Zapraszamy ! Oferta obejmuje:

  • Akumulatory osobowe
  • Akumulatory ciężarowe
  • Akumulatory rolnicze
  • Akumulatory trakcyjne
  • Akumulatory mariny

Ale to nie wszystko! Przy zakupie akumulatora, każdy klient otrzyma zapach Eikosha za jedyne 1zł! Zapachy Eikosha są znane z wysokiej jakości i długotrwałego aromatu, co sprawi, że Twoje auto będzie pachniało świeżo przez długi czas.

Dlaczego warto skorzystać? A na pewno warto

  1. Atrakcyjne rabaty: Zniżka 15% to doskonała okazja, przede wszystkim aby zaoszczędzić na zakupie akumulatora, który jest niezbędnym elementem każdego pojazdu.

  2. Prezent przy zakupie akumulatora bez promocji: Zapach Eikosha za 1zł to bez wątpienia świetny dodatek, który umili każdą podróż.

  3. Szeroki wybór: Oferujemy akumulatory dla różnych typów pojazdów, przede wszystkim osobowych, ciężarowych, rolniczych i wielu innych.

Jak skorzystać z promocji?

Wielka Promocja na Akumulatory w Warszawie i Białymstoku. Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie w naszych sklepach stacjonarnych w Warszawie (Modlińska i Wesoła) oraz w Białymstoku. Oferta jest limitowana – dotyczy przede wszystkim tylko pierwszych 100 klientów w każdym punkcie. Tymczasem nie zwlekaj, odwiedź nas jak najszybciej, aby bez wątpienia, skorzystać z tej niesamowitej okazji!

Gdzie nas znajdziesz?

Warszawa Modlińska Adres: ul. Modlińska 213a Godziny otwarcia: 9-17 sob. 9-14

Warszawa Wesoła Adres: ul. Wspólna 2G/U2 Godziny otwarcia: 9-18 sob. 9-14

Białystok Adres: ul. Mikołaja Kopernika 9 Lok. 6 Godziny otwarcia: 9-17 sob. 9-14

Ważne informacje

  • Promocja obecnie obowiązuje od 14.06.2024 do wyczerpania zapasów.
  • Oferta jest dostępna przede wszystkim tylko w sklepach stacjonarnych i nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych nowych punktów sprzedaży i skorzystania z wyjątkowej oferty! Dlatego śledźcie nasze aktualności na stronie i mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi promocjami i ofertami.

Do zobaczenia w naszych sklepach!

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt
X