Opublikowany w: Aktualności

Zasiarczenie akumulatora

Zasiarczenie akumulatora

Akumulatory Polska Sieć Motoryzacyjna „Specpart” Sp. z o. o. prowadzi sprzedaż oraz wyminę akumulatorów wysokiej jakości akumulatorów. Zapewniamy darmową dostawę wymianę akumulatora na miejscu. Nasi wykwalifikowani pracownicy dokonują darmowych wymian akumulatora. Co więcej oferujemy akumulatory typu przemysłowego m.in. do: wózków inwalidzkich i widłowych, łodzi, kosiarek, a nawet zabawek dla dzieci. Ponadto wśród asortymentu klienci mogą znaleźć prostowniki, kable rozruchowe.

Sprzedaż akumulatorów – Nasza misja

Akumulatory „Specpart” to dynamicznie rozwijana sieć ogólnopolskiej sprzedaży. Jest to także idea stworzenia miejsc przyjaznych Klientowi. Każdy znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb a także pomocną dłoń profesjonalnie wyszkolonego personelu. Co więcej za naprawdę rozsądną cenę.

Akumulatory Specpart oferujemy tanie akumulatory, które można kupić za pośrednictwem naszej strony, a także w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, gdzie czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra pracownicza. Posiadamy w naszych punktach Specpart najtańsze akumulatory.

Zasiarczenie akumulatora to proces, który przede wszystkim występuje w akumulatorach kwasowo-ołowiowych i polega na tworzeniu się kryształów siarczanu ołowiu na płytach akumulatora. Może to przede wszystkim prowadzić do zmniejszenia pojemności i wydajności akumulatora oraz skrócenia jego żywotności. Oto kilka przyczyn i sposobów zapobiegania zasiarczeniu oraz metody regeneracji zasiarczonych akumulatorów:

Przyczyny zasiarczenia akumulatora:

  1. Głębokie rozładowanie: Częste głębokie rozładowanie akumulatora może prowadzić do powstawania trwałych kryształów siarczanu ołowiu.
  2. Długotrwałe rozładowanie: Akumulator pozostawiony w stanie rozładowania przez dłuższy czas będzie bardziej narażony na zasiarczenie.
  3. Niedostateczne ładowanie: Akumulator, który nie jest w pełni naładowany, również może ulec zasiarczeniu.
  4. Wysoka temperatura: Wysokie temperatury sprzyjają procesowi zasiarczenia.

Zapobieganie zasiarczeniu:

  1. Regularne ładowanie: Upewnij się, że akumulator jest regularnie ładowany do pełna.
  2. Unikanie głębokiego rozładowania: Staraj się nie dopuszczać do głębokiego rozładowania akumulatora.
  3. Przechowywanie w odpowiednich warunkach: Trzymaj akumulator w chłodnym i suchym miejscu.
  4. Stosowanie odpowiednich ładowarek: Używaj ładowarek z funkcją desulfatacji lub konserwacji, które mogą pomóc w utrzymaniu akumulatora w dobrym stanie.

Wszelkie instrukcje zawarte w wyszukiwarce akumulatorów mają jedynie charakter informacyjny.

Nasza strona nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niedokładne zalecenia.

Pamiętaj – zawsze sprawdzaj specyfikację oryginalnego akumulatora.

Sprawdź nasze punkty sprzedaży

Mamy największy wybór akumulatorów:

Varta, Centra, Bosch, Zap, Banner, Jenox, Exide, Forse, Grom, Tab, X-PRO, Specbat, Enerblock, Moto Power, Fiamm, Yuasa

Śledź Nasze Social Media

Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon?
Punkty Obsługi
Znajdź najbliższy punkt
X